Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : samren

Telefon numarası : 0086 13480168583

Naber : +008613480168583

Free call
Üretim hattı

Firmamız, RS Güvenlik Co, Ltd üretimin her yönüne odaklanarak, ileri üretim teknolojisi kullanarak profesyonel bir teknik ekibimiz var. Biz yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine sunmak için garanti. Fabrikamıza hoşgeldiniz!

Otomatik Turnikeler, Tam Boy Turnikeler, Bel Yüksekliği Turnikeleri, Tripod Turnike Kapısı, Damla Bariyer Bariyeri, Flap Bariyer Kapısı, Hız Kapıları, Bom Bariyer Kapısı, Geri Çekilebilir Bariyer Kapısı, Salıncak Bariyer Kapısı, Süpermarket Salıncak Kapısı, Tripod Bariyer Kapısı, Kapı Geçiş Kontrol Cihazı Vb .

OEM / ODM

Zarif imalat, birinci sınıf üretim:
RS Security Co, Ltd üretim atölyesi ve farklı üretim süreçlerinde uzman olan 50'den fazla insanın bir üretim ekibi fazla 3000 metrekaresi vardır. Bu, büyük lazer kesme makinesi, V tipi slot makinesi, CNC torna, CNC bükme, sofistike üretim tesisleri bir dizi olarak hammadde bitmiş ürün otomatik üretim hattı vardır. Yıllık üretim kapasitesi 10000 kanaldan fazladır. Genişleyen üretim kapasitesi ile 2015 yılına kadar yıllık üretim kapasitesi 20000 kanala ulaşacak.

Üretim yönetimi karakterleri:
Gelişmiş birleştirilmiş fikir, insancıl tasarım benimsemek; 6S yönetim önlemlerini kesinlikle uygulamak, emeğin üretkenliğini ve pürüzsüzlüğünü sağlamak için işgücü verimliliğini, emniyetini, temiz ve konforlu üretim ortamını geliştirin. Üretim sipariş yönetimi sürecini tam olarak optimize edin ve tedarik, üretim ve satış adım adım şirket zinciri sorumluluğunu uygulamak.

Ar-Ge

RS Güvenlik teknik merkezi, teknoloji yeniliği, yazılım ve donanım araştırması ve geliştirilmesi, deneme üretimi ve testi gibi birçok fonksiyonu birleştiren kapsamlı bir araştırma organizasyonudur
Teknik departman, yazılım bölümü, mekanik tasarım departmanı, elektronik tasarım bölümü ve sistem entegrasyon departmanı var. Ürün geliştirme ve teknoloji güncelleme, ulusal standartların teknoloji Ar-Ge merkezi raporlama seviyesine ulaştı ve ulusal bilgi endüstrisi Yedinci Araştırma Enstitüsü ile uzun vadeli bir stratejik işbirliği anlaşması imzaladı.
Şirketin şu anda, şirketin çalışmalarının rehberliğinde ulusal uzmanların düzenli olarak tanıtımına ek olarak, master, doktora, üst düzey unvanı olan 8'den fazla insanın katıldığı 50'den fazla kişiye sahip bir bilimsel araştırma ekibi bulunmaktadır.
2014 yılının Mayıs ayına kadar, RS Güvenlik Elektronik Teknolojisi, ondan fazla ürün için ulusal patent aldı ve ürünlerdeki mekanizmanın tüm teknolojisi, şirkete özgü mülkiyettir.
Personel eğitiminin hızını arttırmak, şirketin temel teknolojisinin rekabet gücünü artırmak için RS Güvenlik, birçok üniversite ile aktif olarak işbirliği yapmayı ve 2013 yılının Mayıs ayında YiChun Üniversitesi ile stratejik işbirliği anlaşması, proje işbirliği sözleşmesi imzalamıştır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@szrssecurity.com
+008613480168583
rshanbin2008